Sigma Grupa Mediowa – spółka kapitałowa, specjalista w branży mediów cyfrowych oraz drukowanych OOH. Spółka wyspecjalizowała 4 marki własne, których działania dotyczą segmentów: Outdoor, AdFront, Digital, Print i Design.

Szybkie Menu
Reklama sponsorowana

Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów od małych samochodów osobowych przez VANy aż po dostawcze – sprawdź ofertę

16 Targi Reklamy RemaDays Warszawa 2020

9 stycznia 2020

Największe targi reklamy – 16. edycja targów w Lutym 2020, w Warszawie

Targi RemaDays Warsaw to międzynarodowe targi reklamowe – największe w Polsce o ile nie w Europie. Jako, że od kilku lat aktywnie nasza marka Sigma Drukarnia Wielkoformatowa aktywnie uczestniczy w tym evencie. To niesamowite miejsce pełne wiedzy, a przede wszystkim ogromny możliwości – zarówno dalszego rozwoju, jak i nawiązania wartościowych kontaktów handlowych z najlepszymi firmami z branży a to wszystko już 12-14 lutego 2020.

W dniach 12-14 lutego 2020 r. stolica Polski już po raz 16. stanie się stolicą świata reklamy i druku. Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to przede wszystkim okazja do nawiązania współpracy z solidnymi partnerami z rynku i wymiany cennych doświadczeń.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw odbędą się w nowoczesnym centrum wystawienniczym w dwóch halach: E i F, na powierzchni aż 35 000 m2. RemaDays Warsaw to w zgodnej opinii ich uczestników doskonała okazja do wyznaczania trendów w branży oraz zawiązania bardzo owocnych znajomości i dalszego rozwoju każdej obecnej na targach marki i firmy.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i w tym roku organizator przygotował dla odwiedzających szeroki wachlarz wydarzeń towarzyszących:

  • Podczas RemaDays Warsaw 2020 odbędzie się 10. edycja Polish Car Wrap Championship. Zmagania będą organizowane w dniach targowych od godz. 10:00. Wielki Finał przewidziany jest 14 lutego.
  • 12 – 13 lutego 2020 – Spotkania z Krzysztofem Sarneckim
  • 12 – 14 lutego 2020 – Warsztaty Car Wrap Design

Ponadto cykl wykładów corocznie organizowanego RemaCongress to jak zawsze możliwość poszerzenia swojej wiedzy, podniesienia kompetencji oraz poznania aktualnych zagadnień branży i szeroko pojętego biznesu prezentowanych przez wybitnych specjalistów oraz autorytety w swojej dziedzinie.

Wszystkie poprzednie 15. edycji cieszyły się dużym uznaniem z rokrocznym wzrostem frekwencji również z odwiedzających z poza polski. Przebieg targów, komfort i dobra atmosfera, a ponadto wysoki poziom, jaki prezentują sami wystawcy oraz zainteresowani ich ofertą zwiedzający, jasno dowodzą – branża reklamy i druku bardzo energicznie się rozwija, a takie inicjatywy jak kolejne RemaDays Warsaw spotykają się z ogromnym zainteresowaniem uczestników rynku. Jest to obowiązkowe miejsce dla naszych 2 marek specjalizujących się w technologii druku oraz aplikacji folii samochodowych.