Sigma Grupa Mediowa – spółka kapitałowa, specjalista w branży mediów cyfrowych oraz drukowanych OOH. Spółka wyspecjalizowała 4 marki własne, których działania dotyczą segmentów: Outdoor, AdFront, Digital, Print i Design.

Szybkie Menu
Reklama sponsorowana

Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów od małych samochodów osobowych przez VANy aż po dostawcze – sprawdź ofertę

Zakup maszyny produkcyjnej HP 375 Latex

13 listopada 2020

Udana transakcja zakupowa kolejnej maszyny produkcyjnej HP Latex.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o doprowadzeniu do pomyślnego zakończenia kolejnej transakcji związanej z zakupem nowej maszyny produkcyjnej do naszego parku maszynowego w ramach marki Sigma Drukarnia Wielkoformatowa.

Nowa maszyna trafiła do nas we wrześniu od HP lidera na rynku maszyn latexowych. Jest to wysokojakościowa maszyna produkcyjna, która pozwoli na realizację wydruków głownie dla reklamy samochodowej oraz nowo powstającej marki, która będzie specjalizowała się w produkcji fototapet w fotograficznej jakości o bardzo wysokiej precyzji druku. To 4-ta wysokowydajna maszyna drukująca, którą posiadamy w naszej organizacji.

Dzięki 7 głowicowemu systemowi druku i natychmiastowemu utwardzaniu drukowanych mediów, materiały są gotowe od razu do konfekcji lub aplikacji. Takie rozwiązanie pozwoli na realizację zleceń, które wymagają natychmiastowej obsługi. Do takich zleceń należą m.in. precyzyjne wydruki tapet czy samochodowych folii reklamowych bardzo wysokiej jakości dla wymagających klientów.

Wydajność parku maszynowego wzrasta do ponad 1300 metrów kwadratowych druku dziennie i pozwoli na przyjęcie jeszcze większej ilości dziennych zleceń od naszych stałych oraz nowych partnerów handlowych.