Sigma Grupa Mediowa – spółka kapitałowa, specjalista w branży mediów cyfrowych oraz drukowanych OOH. Spółka wyspecjalizowała 4 marki własne, których działania dotyczą segmentów: Outdoor, AdFront, Digital, Print i Design.

Szybkie Menu
Reklama sponsorowana

Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów od małych samochodów osobowych przez VANy aż po dostawcze – sprawdź ofertę

Zakup maszyny produkcyjnej Mutoh 1626UH UV Led

12 sierpnia 2021

Udana transakcja zakupowa kolejnej maszyny produkcyjnej Mutoh.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o doprowadzeniu do pomyślnego zakończenia kolejnej transakcji związanej z zakupem nowej maszyny produkcyjnej do naszego parku maszynowego w ramach marki Sigma Drukarnia Wielkoformatowa.

Nowa maszyna trafiła do nas w sierpniu od firmy Mutoh – poprzez naszego partnera Integart. Jest to wysokojakościowa maszyna produkcyjna, która pozwoli na realizację wydruków głownie na mediach i materiałach sztywnych tj. płyty PCV, HDF, OSB, DiBond ale także na pozostałych mediach np. folie przeźroczyste z białym kolorem.

Nowością jest druk intensywną bielą dzięki oryginalnych farbom Mutoh i precyzyjnej głowicy jakość wydruków jest na równie wysokim poziomie jak w przypadku druku Latex HP. To 5-ta wysokowydajna maszyna drukująca, którą posiadamy w naszej organizacji.

Dzięki natychmiastowemu utwardzaniu drukowanych mediów poprzez lampy UV, materiały są gotowe od razu do konfekcji lub aplikacji. Takie rozwiązanie pozwoli na realizację zleceń, które wymagają natychmiastowej obsługi przy zachowaniu czasu realizacji oraz wysoko jakościowego wydruku. Do takich zleceń należą m.in. precyzyjne wydruki na foliach lub mediach sztywnych jak druk tablice informacyjne.

Wydajność parku maszynowego wzrasta do ponad 1400 metrów kwadratowych druku dziennie i pozwoli na przyjęcie jeszcze większej ilości dziennych zleceń od naszych stałych oraz nowych partnerów handlowych.

Ponadto drukarnia dysponuje stałym magazynem mediów tj. banery czy folie o gotowości dziennej 4500 m2